Eötvös József Általános Iskola
Eötvös József Általános Iskola

Eredményeink 2014/2015

Országos Herman Ottó Természetismeret Verseny

II. helyezés: Rosz Roland Bendegúz 4.c

Felkészítő tanár: Dr. Nemesné Liscsai Olga

VII. helyezés: Miklós Áron 6.a

Felkészítő tanár: Ábrahám András

VIII. helyezés: Bársony Adél 3.a

Felkészítő tanár: Czimmermann Judit

 

Megyei Gyermek és Ifjúsági Akadémia Tudásbajnokság - matematika

V. helyezés: Rosz Roland Bendegúz 4.c

Felkészítő tanár: Dr. Nemesné Liscsai Olga

 

Országos Szivárvány Természetismereti Verseny

1. évfolyam:

XI. helyezés: Ódor Levente 1.c

Felkészítő tanár: Balázsné Cseke Borbála

 

Benchmark Angol Nyelvi Verseny budapesti döntő

7. évfolyam

V. helyezés: Balázs István, Csizmadia Csongor, Nagy Bálint 7.a

Felkészítő tanár: Nagy Vera

 

Kerületi Helyesírás Verseny

4. évfolyam:

IX. helyezés: Ferencsik Borbála 4.a

Felkészítő tanár: Gáspár Zoltánné

XI. helyezés: Gonzales-Elias Flóra 4.a

Felkészítő tanár: Gáspár Zoltánné

 

Iskolai Helyesírás Verseny

2. évfolyam

I. helyezés: Zsoltész Emma 2.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

II. helyezés: Stefánek Márton 2.a, Pető Natália 2.a

Felkészítő tanár: Duruczné Szabó Mária

II. helyezés: Nagy Fanni 2.d

Felkészítő tanár: Juhász Gyöngyi

III. helyezés: Laczkó Lívia 2.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

III. helyezés: Kovács Lara 2.d

Felkészítő tanár: Juhász Gyöngyi

 

3. évfolyam:

I. helyezés: Varga Zénó 3.b

Felkészítő tanár: Kürtösiné Németh Nikoletta

II. helyezés: Kedves Anna 3.c

Felkészítő tanár: Rab Krisztina

III. helyezés: Bársony Adél 3.a

Felkészítő tanár: Ferenczy Zsuzsanna

III. helyezés: Novoth Botond 3.b

Felkészítő tanár: Kürtösiné Németh Nikoletta

III. helyezés: Kmegy Nikoletta 3.c

Felkészítő tanár: Rab Krisztina

 

4. évfolyam:

I. helyezés: Ferencsik Borbála Sára 4.b

Felkészítő tanár: Gáspár Zoltánné

II. helyezés: Gonzales-Elias Flóra 4.b

Felkészítő tanár: Gáspár Zoltánné

III. helyezés: Palkó Milán 4.a

Felkészítő tanár: Pintérné Schmidt Zsuzsanna

 

Kerületi Mastermind Angol Csapatverseny

7. évfolyam

I. helyezés: Balázs István, Csizmadia Csongor, Nagy Bálint 7.a

Felkészítő tanár: Nagy Vera

6. évfolyam

II. helyezés: Ambrus Zoltán 6.c, Fekete Dániel 6.b, Szabó Levente 6.a

Felkészítő tanár: Szekeres Szilvia

 

Kerületi Prózamondó Verseny

8. évfolyam

III. helyezés: András Gergő 8.b

Felkészítő tanár: Barát Ildikó

4. évfolyam

V. helyezés: Bajnóczi Dorina 4.b

Felkészítő tanár: Gáspár Zoltánné

 

Iskolai Prózamondó Verseny

2. évfolyam

I. helyezés: Ispán Júlia 2.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

II. helyezés: Nagy Zsófia 2.a

Felkészítő tanár: Duruczné Szabó Mária

III. helyezés: Szilágyi Mátyás 2.a

Felkészítő tanár: Duruczné Szabó Mária

 

3. évfolyam:

I. helyezés: Nagy-Lippai Szilárd 3.d

Felkészítő tanár: Zsenitsné Tóth Krisztina

II. helyezés: Beretvás Gréta 3.b

Felkészítő tanár: Kürtösiné Németh Nikoletta

 

Kerületi Népdaléneklési Verseny

4. évfolyam

IV. helyezés: Angyal-Tóth Szonja 4.b

Felkészítő tanár: Pintérné Schmidt Zsuzsanna

 

Kerületi Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

5. évfolyam

III. helyezés: Busa Sára 5.a

Felkészítő tanár: Cserhátiné Gémesi Gyöngyi

6. évfolyam

III. helyezés: Németh Zsolt 6.a

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

7. évfolyam

III. helyezés: Tündik Ádám 7.b

Felkészítő tanár: Suhajda Beáta

8. évfolyam

V. helyezés: Badinszky Eszter 8.a

Felkészítő tanár: Almási Klára

 

Kerületi Informatika Verseny

Grafika kategória

IV. helyezés: Fülöp Gábor 5.c

Felkészítő tanár: Kovács Anikó

 

Kerületi Történelem Verseny

6. évfolyam csapatverseny

VI. helyezés: Blazsán Gergely 6.a, Miklós Áron 6.a, Mogyorósi Ádám 6.c

Felkészítő tanár: Fatalain Gabriella, Blazsánné Moldván Mónika

 

Kerületi Hevesy György Kémia Verseny

II. helyezés: Csizmadia Csongor 7.a

Felkészítő tanár: Sándor Judith

 

Kerületi Versmondó Verseny

IV. helyezés: Bajnóczi Dorina 4.b

Felkészítő tanár: Gáspár Zoltánné


Iskolai Versmondó Verseny

1. évfolyam

I. helyezés: Pajor Blanka 1.a

Felkészítő tanár: Bardócziné Csetneki Anikó

II. helyezés: Kovács Hanna 1.c

Felkészítő tanár: Czigányné Ivánkay Katalin

III. helyezés: Sándor Adél 1.a

Felkészítő tanár: Bardócziné Csetneki Anikó

 

2. évfolyam

I. helyezés: Zsoltész Emma 2.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

II. helyezés: Molnár Laura 2.a

Felkészítő tanár: Duruczné Szabó Mária

III. helyezés: Ispán Júlia 2.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

 

3. évfolyam:

I. helyezés: Nagy-Lippai Szilárd 3.d

Felkészítő tanár: Zsenitsné Tóth Krisztina

II. helyezés: Molnár Attila 3.b

Felkészítő tanár: Kürtösiné Németh Nikoletta

III. helyezés: Ocskai Zsombor 3.d

Felkészítő tanár: Zsenitsné Tóth Krisztina

 

4. évfolyam:

I. helyezés: Bajnóczi Dorina 4.b

Felkészítő tanár: Gáspár Zoltánné

II. helyezés: Pócsi Kata 4.b

Felkészítő tanár: Gáspár Zoltánné

III. helyezés: Kövecses Zoé 4.a

Felkészítő tanár: Pintérné Schmidt Zsuzsanna

 

Iskolai Füzetszépség Verseny

1-2. évfolyam:

I. helyezés: Zsákai Márton 2.c

II. helyezés: Szabó Dorina 2.a

III. helyezés: Kovács Hanna 1.c

3-4. évfolyam:

I. helyezés: Kovács Lili 3.a

II. helyezés: Király Emese 3.b

III. helyezés: Pócsi Kata 4.b

 

Kerületi Matematika Verseny

III. helyezés: Csizmadia Csongor 7.a

Felkészítő tanár: Szekeres Szilvia

IV. helyezés: Mogyorósi Ádám 6.c

Felkészítő tanár: Szekeres Szilvia

VI. helyezés: Berecz Adrienn 8.b

Felkészítő tanár: Kádár Rita

VII. helyezés: Tündik Ádám 7.b

Felkészítő tanár: Kádár Rita

VII. helyezés: Németh Zsolt 6.a

Felkészítő tanár: Hikula Edit

VIII. helyezés: Tóth Csaba 6.c

Felkészítő tanár: Szekeres Szilvia

 

Kerületi Kazinczy szép magyar beszéd verseny

7-8. évfolyam:

V. helyezés: Kriston Tia Tamara 8.a

Felkészítő tanár: Almási Klára

5-6. évfolyam:

VI. helyezés: Viola Tünde 6.c

Felkészítő tanár: Almási Klára

 

Kerületi Szépolvasó Verseny

VIII. helyezés: Gonda Flóra 4.a

Felkészítő tanár: Pintérné Schmidt Zsuzsanna

 

Iskolai Szépolvasó Verseny

3. évfolyam:

I. helyezés: Nagy-Lippai Szilárd 3.d

Felkészítő tanár: Zsenitsné Tóth Krisztina

II. helyezés: Csécs László Vince 3.a

Felkészítő tanár: Ferenczy Zsuzsa

III. helyezés: Kmegy Nikolett 3.c

Felkészítő tanár: Rab Krisztina

4. évfolyam:

I. helyezés: Gonda Flóra 4.a

Felkészítő tanár: Pintérné Schmidt Zsuzsanna

II. helyezés: Izsó Márk 4.b

Felkészítő tanár: Gáspár Zoltánné

III. helyezés: Szilvási Noémi 4.c

Felkészítő tanár: Gáspár Adrien

 

Sporteredmények

Kerületi Mezei Futóverseny

I. korcsoportos fiúk:
III. helyezés
 
I. korcsoportos lányok:
III. helyezés
 
III.korcsoportos fiúk:
II.helyezés
 
III.korcsoportos lányok:
VII. helyezés
 
IV. korcsoportos fiúk:
I. helyezés
 

Országos Kispályás Floorball Diákolimpia

I.korcsoport

"A" csapat II. helyezés
Csapattagok: Blaskó Renáta, Botyánszky Fanni, Psáder Regina, Pozsgai Eszter, Berecz Bianka, Darai Gerda, Dankó Dorka, Szabó Dorina, Kállai Fanni
Felkészítő tanár: Cseh Gábor
 
"B" csapat VII. helyezés
Csapattagok: Máté Luca, Erényi Hanna, Kovács Lara, Zsoltész Emma, Nagy Mirabell, Pető Natália, Kristóffy Krisztina, Bíró-Liha Krisztina
Felkészítő tanár: Cseh Gábor

 

Kerületi Napközis Váltóverseny

I. helyezés: első évfolyam

I. helyezés: második évfolyam

II. helyezés: harmadik évfolyam

II. helyezés: negyedik évfolyam

Összetett helyezés:

I. helyezés

 

Ergométeres Diákolimpia

II. helyezés: Castarde Juliette 6.a

Felkészítő tanár: Cs. Nagy Balázs

II. helyezés: Papanitz Ákos 6.a

Felkészítő tanár: Cs. Nagy Balázs

III. helyezés: Balázs István 7.a

Felkészítő tanár: Cseh Gábor

 

Országos Úszó Diákolimpia

Mellúszás 50 m:

IV. helyezés: Nagy Zsófia 2.a

Hátúszás 50 m:

IX. helyezés: Czupp Dorottya 5.a

 

Budapesti Úszó Diákolimpia

Mellúszás 50 m:

III. helyezés: Nagy Zsófia

Hátúszás 50 m:

IV. helyezés: Czupp Dorottya 5.a

 

Országos Kispályás  Floorball Diákolimpia

I. korcsoport lányok

V. helyezés

Csapattagok: Berecz Bia, Darai Gerda, Dankó Dorka, Botyánszky Fanni, Pozsgai Eszter, Psáder Regina

Felkészítő tanár: Cseh Gábor

 

Budapesti Kispályás Floorball Diákolimpia

I. korcsoport lányok

IV. helyezés: Eötvös "A"

VI. helyezés: Eötvös "B"

II. korcsoport lányok

III. helyezés: Eötvös "A"

VI. helyezés: Eötvös "B"

III. korcsoport lányok

IV. helyezés: Eötvös "A"

VII. helyezés: Eötvös "B"

IV. korcsoport lányok

III. helyezés: Eötvös "A"

VI. helyezés: Eötvös "B"

II. korcsoport fiúk

VI. helyezés: Eötvös "A"

III. korcsoport fiúk

III. helyezés: Eötvös "A"

V. helyezés: Eötvös "B"

 

Kerületi Floorball Verseny

III. korcsoport lányok

I. helyezés

Csapattagok: Fürjes Csenge, Bihari Betti, Nagy Viktória, Castarede Juliette, Virágh Beatrix, Ferbik Vivien, Viola Tünde, Mattyasovszky Anna, Ferenczy Petra, Salamon Boglárka,Szilágyi Anna

Felkészítő tanár: Cseh Gábor

III. korcsoport fiúk

I. helyezés

Csapattagok: Hollós Balázs, Nagy Lóránt,Gyarmati Ákos,Czimmerman Péter, Fehér Szabolcs, Mogyorósi Ádám, Pozsgai Máté

Felkészítő tanár: Cseh Gábor

 

Kerületi Úszóverseny

Mellúszás 50 m:

II. helyezés: Nagy Zsófia

Hátúszás 50 m:

I. helyezés: Czupp Dorottya 5.a

Gyorsúszás 50 m:

III. helyezés: Czupp Dorottya 5.a

 

Budapesti Suli Frizbi Kupa

III. korcsoport

IV. helyezés

Csapattagok:Solymosi Ábel 4.b,Böröcz Bálint 4.c, Halász Norman, Jancsó Péter, Kovács Péter, Németh Bence, Mészely Benjámin, Horváth Kevin, Mező Kevin, Strelisky Anna, Fehérváry Fruzsina, Mihály Alexandra, Frankó Nóra 5.b,Zakor Fruzsina 6.a, Jung Kata 6.b

Kerületi Játékos Sportverseny

II. helyezés

 

Kerületi Váltóverseny

I. korcsoport

III. helyezés

II. korcsoport

VII. helyezés

III. korcsoport

VII. helyezés

IV. korcsoport

II. helyezés