Eötvös József Általános Iskola
Eötvös József Általános Iskola

Eredményeink 2013/2014

Orchidea Országos Matematika Verseny

I. helyezés: Rosz Roland Bendegúz 3.c

Felkészítő tanár: dr. Nemesné Liscsai Olga

 

Országos London Bridge Angol Verseny

V. helyezés: Tóth Csaba 5.c

Felkészítő tanár: Szekeres Szilvia

VII. helyezés: Besze Noémi 6.a

Felkészítő tanár: Nagy Vera

XI. helyezés: Csizmadia Csongor 6.a

Felkészítő tanár: Nagy Vera

 

Kerületi angol verseny

II. helyezés: Kósa Nikolett 3.b

Felkészítő tanár: Nagy Vera

 

Kerületi Master Mind angol verseny

III. helyezés: Balázs István, Besze Noémi, Csizmadia Csongor 6.a

Felkészítő tanár: Nagy Vera

III. helyezés: Forgács Dániel, Mészáros Botond, Varga Dominik 7.a

Felkészítő tanár: Szekeres Szilvia

 

Titok angol levelezős verseny

V. helyezés: Tóth Csaba 5.c

Felkészítő tanár: Szekeres Szilvia

VII. helyezés: Besze Noémi 6.a

Felkészítő tanár: Nagy Vera

XI. helyezés: Csizmadia Csongor 6.a

Felkészítő tanár: Nagy Vera

 

Iskolai matematika verseny

2. évfolyam:

 

I. helyezés: Novoth Botond 2.b

 

Felkészítő tanár: Csótka Gabriella

 

II. helyezés: Szilágyi Botond 2.c

 

Felkészítő tanár: Vágó Andrásné

III. helyezés: Lukács-Simonffy Vilma 2.b

Felkészítő tanár: Csótka Gabriella

4. évfolyam:

 

Kenguru Matematika Verseny

2. évfolyam:

I. helyezés: Szoldán Zsuzsanna 2.b

Felkészítő tanár: Csótka Gabriella

 

Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

5. évfolyam:

II. helyezés: Németh Zsolt 5.a

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

6. évfolyam:

III. helyezés: Csizmadia Csongor 6.a

Felkészítő tanár: Fatalin Gabriella

7. évfolyam:

III. helyezés: Berecz Adrienn 7.b

Felkészítő tanár: Barát Ildikó

8. évfolyam:

III. helyezés: Gyarmati Réka 8.a

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

 

Kerületi Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny

5-6. évfolyam:

Komplex I. kategória (szövegszerkesztés és számítógépes grafika)

II. helyezés: Kürtösi Anna 5.a

Felkészítő tanár: Bakóné Bartolák Ildikó

 

Kerületi rajzverseny

8. évfolyam:

V. helyezés: Madarász Fióna 8.a

Felkészítő tanár: Varga Jánosné

 

Kazinczy szépkiejtési verseny

8. évfolyam:

I. helyezés: András Lili Dorka 8.b

Felkészítő tanár: Cserhátiné Gémesi Gyöngyi

 

Kerületi történelem verseny

6. évfolyam:

II. helyezés: Balázs István, Csizmadia Csongor, Nagy Bálint 6.a

Felkészítő tanár: Fatalin Gabriella

8. évfolyam:

II. helyezés: András Lili Dorka 8.b

Felkészítő tanár: Fatalin Gabriella

 

Mozaik Kiadó történelem verseny

VI. helyezés: Csizmadia Csongor 6.a

Felkészítő tanár: Fatalin Gabriella

 

Kerületi matematika verseny

8. évfolyam:

III. helyezés: Gyarmati Réka 8.a

Felkészítő tanár: Kádár Rita

7. évfolyam:

IV. helyezés: Madarász Norbert 7.b

Felkészítő tanár: Kádár Rita

5. évfolyam:

. helyezés: Bihari Bernadett 5.a

Felkészítő tanár: Hikula Edit

 

Iskolai mesemondó verseny:

1-2. évfolyam:

I. helyezés:

Felkészítő tanár:

II. helyezés:

Felkészítő tanár:

III. helyezés: Ispán Júlia 1.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

 

Kerületi tehetségkutató verseny

II. helyezés: Kozák Márk (pantomim)

II. helyezés: András Lili, Kincses Lili (ének kategória)

III. helyezés: Csiszár Levente, Jung Kata, Nagy Máté (tánc kategória)

Felkészítő tanárok: Jánosházi Orsolya, Nagy Beáta

 

Kerületi népdaléneklési verseny

8. évfolyam:

II. helyezés: András Lili Dorka 8.b

Felkészítő tanár: Tóth-Fehér Enikő

 

Kerületi szépolvasó verseny

4. évfolyam:

II. helyezés: Pup Lili 4.a

Felkészítő tanár: Bardócziné Csetneki Anikó

 

Eötvös-napi meseíró pályázat

3. évfolyam:

I. helyezés: Kósa Nikolett 3.b

Felkészítő tanár: Gáspár Zoltánné

I. helyezés: Mattyasovszky Éva 3.c

Felkészítő tanár: Gáspár Adrien

II. helyezés: Radnai Blanka 3.b

Felkészítő tanár: Gáspár Zoltánné

II. helyezés: Rosz Bendegúz 3.c

Felkészítő tanár: Gáspár Adrien

III. helyezés: Ráti Nikolett 3.a

Felkészítő tanár: Pintérné Schmidt Zsuzsanna

 

Negyedik évfolyam:

I. helyezés: Péter Bálint 4.a

Felkészítő tanár: Bardócziné Csetneki Anikó

II. helyezés: Mihály Alexandra 4.b

Felkészítő tanár: Fejes Viktória

II. helyezés: Frankó Nóra 4.b

Felkészítő tanár: Fejes Viktória

III. helyezés: Izsó Lili 4.c

Felkészítő tanár: Czigányné Ivánkay Katalin

 

Eötvös-napi rajzverseny

1-2. évfolyam:

I. helyezés: Beretvás Gréta 2.b

Felkészítő tanár: Kürtösiné Németh Nikoletta

II. helyezés: Petróczy Lívia 2.a

Felkészítő tanár: Ferenczy Zsuzsa

II. helyezés: Szabó Annamária 2.c

Felkészítő tanár: Vágó Andrásné

III. helyezés: Kizi Júlia 2.c

Felkészítő tanár: Vágó Andrásné

III. helyezés: Szili Szonja 1.b

Felkészítő tanár: Molnár Andrea

 

3-4. évfolyam:

I. helyezés: Lendvai Letti 3.b

Felkészítő tanár: Jávorszky Ágnes

II. helyezés: Frankó Nóra 4.b

Felkészítő tanár: Kós-Tamás Zsoltné

II. helyezés: Pócsi Kata 3.b

Felkészítő tanár: Jávorszky ágnes

III. helyezés: Pálffy Dóra 4.c

Felkészítő tanár: Czigányné Ivánkay Katalin

III. helyezés: Mihály Alexandra 4.b

Felkészítő tanár: Kós-Tamás Zsoltné

 

Iskolai szépolvasó verseny

Harmadik évfolyam:

I. helyezés: Izsó Márk Dániel 3.b

Felkészítő tanár: Gáspár Edit

II. helyezés: Mattyasovszky Éva 3.c

Felkészítő tanár: Gáspár Adrien

lll. helyezés: Novoth Máté 3.a

Felkészítő tanár: Pintérné Schmidt Zsuzsanna

 

Negyedik évfolyam:

I. helyezés: Pup Lili 4.a

Felkészítő tanár: Bardócziné Csetneki Anikó

II. helyezés: Halász Norman 4.b

Felkészítő tanár: Fejes Viktória

III. helyezés: Pálffy Dóra 4.c

Felkészítő tanár: Ivánkay Katalin

III. helyezés: Botyánszki Balázs 4.a

Felkészítő tanár: Bardócziné Csetneki Anikó

 

Iskolai versmondó verseny

1. évfolyam:

I. helyezés: Nagy Fanni 1.d

Felkészítő tanár: Juhász Gyöngyi

II. helyezés: Ispán Júlia 1.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

III. helyezés: Horváth Katalin 1.a

Felkészítő tanár: Duruczné Szabó Mária

 

2. évfolyam:

I. helyezés: Nagy-LIppai Szilárd 2.d

Felkészítő tanár: Zsenitsné Tóth Krisztina

II. helyezés: Sándor Miklós 2.a

Felkészítő tanár: Ferenczy Zsuzsanna

III. helyezés: Kovács Lili 2.a

Felkészítő tanár: Ferenczy Zsuzsanna

 

3-4. évfolyam:

I. helyezés: Molnár Gergely 4.a

Felkészítő tanár: Bardócziné Csetneki Anikó

II. helyezés: Pócsi Kata 3.b

Felkészítő tanár: Gáspár Zoltánné

III. helyezés: Palkó Milán 3.a

Felkészítő tanár: Pintérné Schmidt Zsuzsanna

Különdíj: Fleischmann Gabriella 3.a

Felkészítő tanár: Pintérné Schmidt Zsuzsanna

 

Iskolai technika verseny

1-2. évfolyam:

I. helyezés: "Katicák" 1.b

Felkészítő tanár: Deli Tímea

II. helyezés: "Mocorgó morgók" 2.d

Felkészítő tanár: Batta-Istók Irén

II. helyezés: "Őszi falevelek" 2.a

Felkészítő tanár: Czimmermann Judit

III. helyezés:"Villámkezű manók" 2.d

Felkészítő tanár: Batta-Istók Irén

Különdíj:

"Villámkezűek" 1.d

Felkészítő tanár: Zsoltész Gáborné

"Fecskék" 2.b

Felkészítő tanár: Kürtösiné Németh Nikoletta

3-4. évfolyam:

I. helyezés: "Tökhintó" 3.b

Felkészítő tanár: Jávorszky Ágnes

II. helyezés: "Versenyautó" 3.b

Felkészítő tanár: Jávorszky ágnes

II. helyezés: "Engineers" 4.a

Felkészítő tanár: Halászné Pozsonyi Andrea

III. helyezés:"Csengők" 3.a

Felkészítő tanár: Kürtösiné Németh Nikoletta

III. helyezés:"Három kiscica" 4.b

Felkészítő tanár: Kós-Tamás Zsoltné

Különdíj:

"Repülő taxi" 3.b

Felkészítő tanár: Jávorszky Ágnes

"MBÁ" 4.a

Felkészítő tanár: Halászné Pozsonyi Andrea

 

Élelmezési Világnap alkalmából rendezett országos verseny:

Különdíj: Faragó Anna, Borsányi Gréta, Tarpai Anna 2.b

Felkészítő tanár: Kürtösiné Németh Nikoletta

 

Sporteredmények

Kölyök Liga

V. helyezés: Ady Csaba, Kovács Tamás 1.b

 

Kerületi Judo Verseny

I. helyezés: Lábó Marcell 1.b

II. helyezés: Rozsos Gergő 1.b

III. helyezés: Lábó Marcell 1.b

V. helyezés: Bánki Milán 1.a

 

Kerületi Napközis Váltóverseny

1. évfolyam:

I. helyezés

Csapattagok:

1.a: Botyánszki Fanni, Nagy Zsófia, Bánki Milán

1.b: Kovács Tamás, Ady Csaba

1.c: Dankó Dorka, Pozsgai Eszter, Ferbik Viktória, Solymosi Emese, Nagy Barnabás, Zsákai Márton

1.d: Bencsics Bence

 

2. évfolyam:

I. helyezés

2.a: Lánczos Dominik, Kovács Lili

2.b: Szoldán Zsuzsanna, Sebők Réka

2.c: Vitéz Botond, Erős Bence, ERényi Emma

2.d: Kis-Szabó Dominik, Ocskai Zsombor, Gonzales-Elias Éva

 

Egyéni sporteredmények:

 

Kerületi Rocky Táncverseny:

III. helyezés: Proks Bence, Tajti Nikolett 1.b

 

Kerületi Hip-Hop Táncverseny:

I. és III. helyezés: Dutkon Csenge 1.b

 

Kerületi Rocky Táncverseny:

III. helyezés: Proks Bence, Tajti Nikolett 1.b

 

Fradi Tornaverseny:

IX. helyezés: Gálfi Orsolya 1.b

 

Kerületi Karateverseny:

I., II, és III. helyezés: Szabó Réka Lívia 1.b

 

Újpesti Jégkorong Verseny:

I. helyezés: Menyhárt Márk 1.b

 

Ijjas Attila 5.c

I. helyezés: Országos Bajnokság (kötöttfogású birkózás)

I. helyezés: Budapest Bajnokság (kötöttfogású birkózás)

II. helyezés: Budapest Bajnokság (judo nyílt)

III. helyezés: Országos Bajnokság (judo)

 

Erőss Gábor 7.b

i. helyezés: Kerületi Ergométer

 

Kerületi floorball bajnokság

III. korcsoport lányok
Eötvös 'A' I. hely

Csapattagok: Nagy Viktória, Castarede Juliette, Bihari Betti, Fürjes Csenge, Zakor Fruzsina, Mészáros Viktória

Felkészítő tanár: Cseh Gábor


Eötvös 'B' II. hely

Csapattagok: Viola Tünde, Szilágyi Anna, Ferenczy Petra, Salamon Bogi, Ferbik Vivien, Mattyasovszky Anna

Felkészítő tanár: Cseh Gábor

III. korcsoport fiúk
Eötvös 'A' I. hely

Csapattagok: Blaha Márk, Göndöcs Martin, Legén Ádám, Hollós Balázs,  Fehér Szabolcs

Felkészítő tanár: Cseh Gábor


Eötvös 'B' II. hely

Csapattagok: Pozsgai Máté, Mogyorósi Ádám, Machalik Kristóf, Castarede Juliette, Nagy Viktória

Felkészítő tanár: Cseh Gábor

 

Kerületi váltófutás

II. helyezés:

Csapattagok: Nyíri Kinga, Galambos Ádám, Markos Máté, Kaszás Kristóf, Filep Maximilián

Felkészítő tanár: Czigányné Ivánkay Katalin