Eötvös József Általános Iskola
Eötvös József Általános Iskola

Eredményeink 2012/2013

Kerületi prózamondó verseny

3-4. évfolyam:

II. helyezés: Viola Tünde 4.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

1-2. évfolyam:

III. helyezés: Pócsik Kata 2.b

Felkészítő tanár: Gáspár Edit

 

MGYKE Kisvackor meseíró és illusztrációs pályázat

Különdíj - a legkidolgozottabb illusztráció

Ferenczy Petra 4.c

Ferbik Vivien 4.c

Mattyasovszky Anna 4.c

Salamon Boglárka 4.c

Szilágyi Anna 4.c

Viola Tünde 4.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

Különdíj - a legszebb illusztráció

Körtvélyessy Csongor 4.c

Machalik Kristóf 4.c

Mogyorósi Ádám 4.c

Pozsgai Máté 4.c

Solymosi Balázs 4.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

 

Iskolai versmondó verseny

I. helyezés: Viola Tünde 4.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

II. helyezés: Pup Lili 3.a

Felkészítő tanár: Bardócziné Csetneki Anikó

II. helyezés: BIhari Bernadett 4.a

Felkészítő tanár: Duruczné Szabó Mária

III. helyezés: Kurai Karina 3.c

Felkészítő tanár: Balázsné Cseke Borbála

III. helyezés: Fürjes Csenge 4.a

Felkészítő tanár: Duruczné Szabó Mária

 

Országos Szépíró Verseny

Kerületi forduló

Második évfolyam:

III. helyezés: Palkó Milán 2.a

Felkészítő tanár: Pintérné Schmidt Zsuzsanna

IV. helyezés: Ács Klaudia 2.c

IV. helyezés: Nagy Ramóna 2.c

Felkészítő tanár: Gáspár Adrien

Negyedik évfolyam:

IV. helyezés: Rozsnyói Laura 4.c

IV. helyezés: Vizi Diana 4.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

IV. helyezés: Póczik Blanka 4.a

Felkészítő tanár: Duruczné Szabó Mária

Hetedik évfolyam:

IV. helyezés: Móka Renáta 7.a

IV. helyezés: Zágoni Zsófia 7.a

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

Nyolcadik évfolyam:

IV. helyezés: Tóth Anita 8.b

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

A felkészülést segítette: Csepetiné Fülöp Szilvia

 

Kerületi matematika verseny

Hetedik évfolyam:

VI. helyezés: Szent-Imrey Eszter 7.a

Felkészítő tanár: Kádár Rita

 

Kerületi könyvtárhasználati verseny

Nyolcadik évfolyam:

III. helyezés: Koncsik Laura 8.a

Felkészítő tanár: Blazsánné Moldván Mónika

Hetedik évfolyam:

III. helyezés: Szikriszt Anna 7.a

Felkészítő tanár: Blazsánné Moldván Mónika

 

Kerületi angol szavalóverseny

Harmadik évfolyam:

V. helyezés: Kiss Vivien 3.a

Felkészítő tanár: Jánosházi Orsolya

Negyedik évfolyam:

VI. helyezés: Viola Tünde 4.c

Felkészítő tanár: Szekeres Szilvia

Hatodik évfolyam:

IV. helyezés: Ódor Yvette 6.a

Felkészítő tanár: Szekeres Szilvia

 

II. Országos Szépíró Verseny

Iskolai forduló

I.korcsoport:

Palkó Milán 2.a

Felkészítő tanár: Pintérné Schmidt Zsuzsanna

Ács Klaudia 2.c

Felkészítő tanár: Gáspár Adrien

Nagy Ramóna 2.c

Felkészítő tanár: Gáspár Adrien

II. korcsoport:

Vizi Diana 4.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

Rozsnyói Laura 4.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

Póczik Blanka 4.a

Felkészítő tanár: Duruczné Szabó Mária

III. korcsoport:

Tóth Anita 8.b

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

Móka Renáta 7.a

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

Zágoni Zsófia 7.a

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

 

Kerületi népdaléneklési verseny

Szóló népdaléneklés

II. helyezés: (ezüst fokozat) Dömök Kata 5.b

Felkészítő tanár: Tóth-Fehér Enikő

Kisegyüttes népdaléneklés

II. helyezés: (ezüst fokozat) Kempf Amanda 8.a és Veres Dóra 8.a

Felkészítő tanár: Tóth-Fehér Enikő

 

Kerületi szépolvasó verseny

VI. helyezés: Legén Ádám Zalán 4.b

Felkészítő tanár: Molnár Andrea

 

Iskolai szépolvasó verseny

Negyedik évfolyam:

I. helyezés: Legén Ádám Zalán 4.b

Felkészítő tanár: Molnár Andrea

II. helyezés: Lippai Bence 4.a

Felkészítő tanár: Duruczné Szabó Mária

lll. helyezés: Kupsza Márk 4.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

Harmadik évfolyam:

I. helyezés: Botyánszki Balázs 3.a

Felkészítő tanár: Bardócziné Csetneki Anikó

II. helyezés: Bognár Lídia 3.a

Felkészítő tanár: Bardócziné Csetneki Anikó

III. helyezés: Pálffy Dóra 3.c

Felkészítő tanár: Ivánkay Katalin

 

Iskolai technika verseny

Első évfolyam:

I. helyezés: "Menő manók"

Tóth Patrik 1.d

Kis-Szabó Domonkos 1.d

Mészáros Zalán 1.d

Felkészítő tanár: Batta-Istók Irén

II. helyezés: "Termés"

Kovács Lili 1.a

Fekete Gábor 1.a

Rosz Dávid 1.a

III. helyezés:"Szépségek"

Vitéz Botond 1.c

Szilágyi Botond 1.c

Kozák Márk 1.c

Különdíj:

"Vágjunk bele"

Ráti Ádám 1.b

Maják Noémi 1.b

Szakács Simonffy Vilma 1.b

"Ollókéz"

Molnár Attila 1.b

Sík Veronika 1.b

Tarpai Nóra 1.b

"Fürge ujjak"

Király Emese 1.b

Faragó Anna 1.b

Kürtösi Zsigmond 1.b

 

Második évfolyam:

I. helyezés: "Gesztenye állat"

Magda Berta 2.b

Legén Tímea 2.b

Radnai Blanka 2.b

Felkészítő tanár: Jávorszky Ágnes

II. helyezés: "Ajtódísz"

Pócsi Kata 2.b

Ady Csongor 2.b

Bajnóczi Dorina 2.b

Felkészítő tanár: Jávorszky Ágnes

III. helyezés: "Titok"

Szogolovszkij Sámuel 2.b

Solymosi Ábel 2.b

Őri Barna 2.b

Felkészítő tanár: Jávorszky Ágnes

III. helyezés: "Őszi fa"

Lendvai Letti 2.b

Kardos József 2.b

Nagy Benedek 2.b

Felkészítő tanár: Jávorszky Ágnes

Különdíj:

"Manó mobil"

Rosz Roland Bendegúz 2.c

Kajos Domonkos 2.c

Legendi Ádám 2.c

 

Harmadik évfolyam:

I. helyezés: "Szuper építészek"

Mezei Bendegúz 3.a

Botyánszki Balázs 3.a

Czagler Péter 3.a

II. helyezés: "Mesterek"

Veress Kata 3.c

Kaszás Kristóf 3.c

Filep Maximilián 3.c

III. helyezés: "Hárombé"

Strelisky Anna 3.b

Mihály Alexandra 3.b

Frankó Nóra 3.b

Különdíj:

"Tigrisek"

Lakatos Lajos 3.c

Pálffy Milán 3.c

Pálfyy Dóra 3.c

 

Negyedik évfolyam:

I. helyezés: "Boszik"

Szilágyi Anna 4.c

Mattyasovszky Anna 4.c

Viola Tünde 4.c

Felkészítő tanár: Vadász Anita

II. helyezés: "Chili Banda"

Schmölz Vanda 4.b

Borsányi Petra 4.b

Baranyi Beatrix 4.b

III. helyezés: "Makett-építészek"

Békési Barnabás 4.c

Fehér Szabolcs 4.c

Kupsza Márk 4.c

Felkészítő tanár: Vadász Anita

Különdíj:

"Csaj trió"

Bihari Bernadett 4.a

Breitner Hanna 4.a

Pál Brigitta 4.a

 

Sporteredmények

Kerületi atlétika verseny:
I. korcsoport

IV. helyezés: Böröcz Bálint 2.c, Besze Csaba 2.a, Kajos Domonkos 2.c, Molnár Aurél 2.b, Solymosi Ábel 2.b, Szogolovszkij Sámuel 2.b

II.korcsoport

I. helyezés: Filep Maximilián 3.c, Kaszás Kristóf 3.c, Machalik Kristóf 4.c, Markos Máté 3.b, Nagy Attila 4.b, Pozsgai Máté 4.c

Egyéni III. helyezés: Filep Maximilián 3.c

III. korcsoport

III. helyezés: Nagy Gergő, Madarász Norbi, Handó Márk, Czagler Máté, Kovács Dani, Szeredás Botond

 

Floorball

Kerületi I. hely III. korcsoportos lányok

Csapattagok: Szilágyi Anna, Mészáros Viktória, Besze Noémi, Nagy Karolina, Yakob Jázmin, Nagy Viktória, Castarede Juliette, Bihari

Bettina, Fürjes Csenge, Breitner Hanna, Pál Brigitta

 

Országos, budapesti kispályás floorball diákolimpia

I. korcsoportos fiúk budapesti III. helyezés

Csapattagok: Fazekas Bálint, Solymosi Ábel, Soponyai Vince, Besze Csaba, Besze Zsolt, 

 

II. korcsoportos fiúk - Eötvös ’A’ budapesti III. helyezés

Csapattagok: Mogyorósi Ádám, Soponyai Vince, Pozsgai Máté, Fehér Szabolcs, Machalik Kristóf, Gyarmati Ákos

Eötvös ’B’ budapesti selejtező V. helyezés

Kovács Benedek, Hollós Balázs, Nagy Lóránt, Legén Ádám, Czagler Péter, Galambos Ádám, Botyánszky Balázs

 

I. korcsoportos lányok - Budapesti II. helyezés, országos III. helyezés

Csapattagok: Pócsi Kata, Strelisky Anna, Lukáts Boglárka, Busa Réka, Lendvai Letti, Legén Tímea, Radnai Blanka

 

II. korcsoportos lányok

Eötvös ’A’csapat - Budapesti II. helyezés, országos III. helyezés

Csapattagok: Fürjes Csenge, Nagy Viktória, Zakor Fruzsina, Castarede Juliette, Breitner Hanna, Pál Brigitta

Eötvös ’B’ csapat budapesti IV. helyezés

Csapattagok: Szilágyi Anna, Bihari Bernadett, Lukáts Boglárka, Veress Kata, Panker Eszter, Busa Sára

 

III. korcsoport lányok:

Eötvös ’A’ csapat budapesti selejtező III. helyezés

Csapattagok: Judák Anna, Galambos Eszter, Fürjes Csenge, Nagy Viktória, Castarede Juliette, Breitner Hanna

Eötvös ’B’ csapat budapesti selejtező IV. helyezés

Csapattagok: Besze Noémi, Nagy Karolina, Yakob Jázmin, Bihari Bernadett, Mészáros Viktória, Pál Brigitta, Szilágyi Anna

 

IV. korcsoportos lányok

Eötvös ’A’ csapat budapesti selejtező IV. helyezés

Csapattagok: Burai Alexandra, Galambos Eszter, Gyarmati Réka, Geiger Boglárka, Veres Dóra

Eötvös’B’ csapat budapesti selejtező V. helyezés

Csapattagok: Kiss Dóra, Budavári Viktória, Farsang Szilvia, Madarász Fióna, Szikriszt Anna, Judák Anna

 

Őszi váltófutás Honvéd pálya

III. korcsoport

III. helyezés

Csapattagok: Mészáros Viktória, Farsang Szilvia, Galambos Eszter, Kondrát Boglárka, Mujzer Bettina, Ódor Ivett, Nagy Gergő, Szász

Erik, Szeredás Botond, Kovács Dániel, Handó Márk

IV. korcsoport

VI. helyezés

Csapattagok: Szikriszt Anna, Gyarmati Réka, Veres Dóra, Szabó Cintia, Kempf Amanda, Bóné Barnabás, Varga Levente, Homoki Márk

Kodák Márk, Hajrizi Albert