Eötvös József Általános Iskola
Eötvös József Általános Iskola

Eredményeink 2011/2012

Kerületi matematika verseny

III. helyezés: Nagy Bálint 4.a

Felkészítő tanár: Vágó Andrásné

 

Fővárosi rajzverseny

II. helyezés: Kozma Richárd 6.a

Felkészítő tanár: Varga Jánosné

 

Kerületi prózamondó verseny

III. helyezés: Bencze Alina 2.c

Felkészítő tanár: Ivánkay Katalin

IV. helyezés: Koncsik Adrienn 4.a

Felkészítő tanár: Szalai Lászlóné

 

Iskolai prózamondó verseny

I. helyezés: Koncsik Adrienn 4.a

Felkészítő tanár: Szalai Lászlóné

 

 

II. helyezés: Ferenczy Petra 3.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

III. helyezés: Viola Tünde 3.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

III. helyezés: Csizmadia Csongor

Felkészítő tanár: Szalai Lászlóné

 

Bod Péter kerületi könyvtárhasználati verseny

II. helyezés: Kincses Lili 6.b, András Lili 6.b, Szikriszt Anna 6.a

Felkészítő tanár: Blazsánné Moldván Mónika

 

Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

I. helyezés: Gyarmati Réka 6.a

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

 

 

III. helyezés: Koncsik Laura

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

 

Kis nyelvész

A budapesti döntőbe jutott:

Mezei Bendegúz 2.a

Tihanyi Péter 6.b

Révhelyi Dániel 6.b

 

Kerületi vers- és prózamondó verseny

Vers kategória

V. helyezés: Gyarmati Réka 6.a

Felkészítő tanár: Rácz Mária

 

Próza kategória

VII. helyezés: Kánnár Eszter 6.b

Felkészítő tanár: Cserhátiné Gémesi Gyöngyi

 

Kerületi angol versmondó verseny

I. helyezés: Kincses Lili 6.b

Felkészítő tanár: Nagy Vera

 

 

III. helyezés: Ódor Yvette 5.a

Felkészítő tanár: Jánosházi Orsolya

 

Kerületi Informatika Alkalmazói Verseny

Szövegszerkesztés kategória

III. helyezés: Koncsik Laura 7.a

Felkészítő tanár: Bakóné Bartolák Ildikó

 

Kerületi SNI Szépíró verseny

III. helyezés: Palkó Milán 1.a

Felkészítő tanár: Pintérné Schmidt Zsuzsanna

 

 

IV. helyezés: Cseh Ákos 3.b

Felkészítő tanár: Molnár Andrea

IV. helyezés: Lupp Adrienn 6.b

Felkészítő tanár: Cserhátiné Gémesi Gyöngyi

 

Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny:

Budapesti forduló

VI. helyezés: Koncsik Laura 7.a

Felkészítő tanár: Blazsánné Moldván Mónika

 

Kerületi versmondó verseny:

I. helyezés: Fleischman Csilla 4.b

Felkészítő tanár: Kürtösiné Németh Nikoletta

 

Kerületi matematika verseny

IV. helyezés: Gyarmati Réka 6.a

Felkészítő tanár: Kádár Rita

 

Kerületi könyvtárhasználati verseny

III. helyezés: Koncsik Laura 7.a

Felkészítő tanár: Blazsánné Moldván Mónika

 

Az Újpesti Gyermek- és Ifjúsági Ház meseíró és illusztráló versenye

a Magyar Kultúra Hete alkalmából:

III. helyezés: Solymosi Balázs és Körtvélyessy Csongor 3.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

 

Az Újpesti Gyermek- és Ifjúsági Ház mesemondó versenye

a Magyar Kultúra Hete alkalmából:

I. helyezés: Viola Tünde 3.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

Különdíj: Csizmadia Csongor 4.a

Felkészítő tanár: Szalai Lászlóné

 

Kerületi Kazinczy-verseny

I. hely

Gyarmati Réka 6.a

IV. hely

Koncsik Laura 7.a

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

 

Jó tanuló, jó sportoló

Galambos Eszter 6.a

Gyarmati Réka 6.a

 

Kerületi népdaléneklési verseny

Arany minősítés

Kempf Amanda 7.a

Veres Dóra 7.a

Felkészítő tanár: Hanuska Ágnes

 

Kerületi Liszt vetélkedő

VI. hely

Berecz Nóra 8.b

Eszenyi Balázs 8.a

Kerényi ádám 8.a

Felkészítő tanár: Hanuska Ágnes

 

Kerületi szépolvasó verseny 4. évfolyam

V. hely

Csizmadia Csongor 4.a

Felkészítő tanár: Szalai Lászlóné

 

Iskolai szépolvasó verseny

IV. évfolyam

I. hely

Csizmadia Csongor 4.a

Felkészítő tanár: Szalai Lászlóné

II. hely

Nagy Bálint 4.a

Felkészítő tanár: Szalai Lászlóné

 

III. évfolyam

I. hely

Viola Tünde 3.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

II. hely:

Ferenczy Petra 3.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

III. hely

Lippai Bence 3.a

Jánvári Szabolcs 3.a

Felkészítő tanár: Duruczné Szabó Mária

 

Iskolai Kazinczy szépkiejtési verseny

5-6. osztály

I. hely

Gyarmati Réka 6.a

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

II. hely

Maják Ádám 6. a

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

Vasas Gábor 6.b

Felkészítő tanár: Cserhátiné Gémesi Gyöngyi

III. hely

Pellek Luca 5.a

Felkészítő tanár: Almási Klára

Kánnár Eszter 6.a

Felkészítő tanár: Cserhátiné Gémesi Gyöngyi

 

7-8. osztály

I. hely

Koncsik Laura 7.a

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

II. hely

Berecz Nóra 8.b

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

III. hely

Piricsi Bence 8.a

Felkészítő tanár: Fatalin Gabriella

 

SPORT

Kerületi Napközis Váltóverseny

Kerületi összesített I. hely!

1. évfolyam

III. hely

Soponyai Áron 1.a, Besze Zsolt 1.a, Valkai Zsombor 1.a, Solymosi Ábel 1.b, Fazekas Bálint Kristóf 1.b, Legén Tímea 1.b,

Nyíri Kinga 1.b, Bajnóczi Ilona 1.b, Szilvási Noémi 1.c, Medve Dorottya 1.c, Babosa Kornélia 1.c, Legendi Ádám 1.c

2. évfolyam

I. hely

Czeglédi Zsófia 2.a, Czagler Péter 2.a, Gyarmati Ákos 2.a, Lukáts Boglárka 2.b, Rácz Rebeka 2.b, Markos Máté 2.b, Oláh Szonja 2.b

Pálffy Dóra 2.c, Veress Kata 2.c, Filep Maximilián 2.c, Lakatos Lajos 2.c, Pálffy Milán 2.c

3. évfolyam

I. hely

Castarde Juliette 3.a, Hajdú Léna 3.a, Csata Szilárd 3.b, Schmölz Vanda 3.b, Fehér Szabolcs 3.c, Körtvélyessy Csongor 3.c

Machalik Kristóf 3.c, Mogyorósi Ádám 3.c, Pozsgai Máté 3.c, Szilágyi Anna 3.c, Viola Tünde 3.c. Nagy Karolina 4.a

4. évfolyam

II. hely

Mészáros Viktória 4.a, Nagy Karolina 4.a, Blaha Márk 4.a, Kázmér Dominik 4.a, Kovács Richárd 4.a, Lakner Dávid 4. a, Fekete Kíra 4.b

Habó Renáta 4.b, Matolcsi Ilona 4.b, Nagy Kitti 4.b, Nagy Gergő 4.b, Szász Erik 4.b

 

Kispályás Floorball Diákolimpia Döntő

I. korcsoport (lány)

III. hely

Castarede Juliette, Fürjes Csenge, Lukáts Boglárka, Strelisky Anna, Rácz Rebeka, Veress Kata

I. korcsoport (fiú)

VIII. hely

Galambos Ádám, Gyarmati Ákos, Hollós Balázs, Nagy Lóránt, Soponyai Vince

IV. korcsoport (lány)

I. hely

Takács Barbara, Takács Brigitta, Veres Dóra, Galambos Eszter, Gyarmati Réka, Geiger Boglárka, tartalék Burai Alexandra és Farsang Szilvia

II. korcsoport (fiú)

VI. hely

Szász Erik, Mogyorósi Ádám, Fehér Szabolcs, Machalik Kristóf, Pozsgai Máté, Panker Balázs

III. korcsoport (lány)

III. hely

Galambos Eszter, Gyarmati Réka, Farsang Szilvia, Geiger Boglárka, Burai Alexandra, Veres Dóra

Felkészítő tanár: Cseh Gábor

 

Tempó kupa

IV.korcsoport

II. hely

Eszenyi Balázs, Jakus Bence, Menyhárt Krisztián, Homoki Márk, Kúti Gergő, Bokor László, Hajrizi Albert, Lőrincz Zoltán.

Felkészítő tanár: Nyúl László