Eötvös József Általános Iskola
Eötvös József Általános Iskola

Eredményeink 2010/2011

Mányi Sándor Országos KRESZ-verseny

II. hely (3-4. korcsoport)

Rideg Vilmos 3.a

Felkészítő tanár: Szalai Lászlóné

 

Éneklő Ifjúság Kerületi Minősítő Verseny

Iskolánk vegyes kara Ezüst Minősítést szerzett

Karnagy: Hanuska Ágnes

Segítő pedagógusok: Kürtösiné Németh Nikolett és Pintérné Schmidt Zsuzsanna


Fővárosi gitárverseny

II. hely (Ezüst oklevél)

Paró Vivien 5.b

III. hely (Bronz oklevél)

Juhász Csilla 6.b

Felkészítő tanár: Újházi Beatrix (Zeneiskola)

 

Alapműveleti kerületi matematika verseny

6. évfolyam

II. hely

Molnár Roland 6.a

Felkészítő tanár: Kádár Rita

7. évfolyam

VI. hely

Berecz Nóra 7.b

Felkészítő tanár: Nagy Jánosné

 

Kis nyelvész

Megyei döntőbe jutott:

Révhelyi Dániel 5.b

Tihanyi Péter 5.b

Felkészítő tanár: Cserhátiné Gémesi Gyöngyi

 

Kerületi DÖK verseny

II. hely

Felkészítő tanár: Jánosházi Orsolya

 

Kerületi mesemondó verseny

III. hely

Bencze Alina 1.c

Felkészítő tanár: Ivánkay Katalin

 

Kerületi matematika verseny

(Eötvös Loránd)

5. osztályosok

II. hely

Gyarmati Réka 5.a

Felkészítő tanár: Kádár Rita

 

Simonyi Zsigmond kerületi helyesírási verseny

I. hely

Berecz Nóra 7. b

II. hely

Gyarmati Réka 5.a

IV. hely

Koncsik Laura 6.a

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

 

Kerületi Informatika Alkalmazói Verseny

Grafika kategória

V. hely

Koncsik Laura 6.a

Felkészítő tanár: Bakóné Bartolák Ildikó

 

Kerületi Kazinczy verseny:

II. hely

Gyarmati Réka 5.a

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

 

Kerületi versmondó verseny:

II. hely

Viola Tünde (2.c)

Felkészítő tanár: Győri Beáta

V.hely

Szabó Anita (3.a)

Felkészítő tanár: Szalai Lászlóné

 

Kerületi rajzverseny:

V. hely

Szilágyi Anna (2.c)

Felkészítő tanár: Győri Beáta

 

Az Újpesti Gyermek- és Ifjúsági Ház meseíró és illusztráló pályázatán elért eredményeink:

II. helyezés: Körtvélyessy Csongor, Solymosi Balázs 2.c

III. helyezés: Fügedi Patrik, Kupsza Márk 2.c

III. helyezés: Polyák Gergő, Fehér Szabolcs 2.c

Grafikai különdíj: Szilágyi Anna 2.c

Grafikai különdíj: Pozsgai Máté 2.c

Felkészítő tanár: Győri Beáta

 

Jó tanuló, jó sportoló

Veres Dóra 6.a

 

Kerületi népdaléneklési verseny

Arany minősítés

Kempf Amanda 6.a

Veres Dóra 6.a

Felkészítő tanár: Hanuska Ágnes

 

Kerületi Erkel emlékverseny

VII. hely

Csillag Bálint 7.a, Schäffer Daniella 7.a, Berecz Nóra 7.b

Felkészítő tanár: Hanuska Ágnes

 

Kerületi angol versmondó verseny

5. évfolyam

I. hely

Kincses Lili 5.b

Felkészítő tanár: Nagy Vera

 

Kerületi szépolvasó verseny

IV. hely

Czagler Máté 4.a

Felkészítő tanár: Pintérné Schmidt  Zsuzsanna

 

Kerületi könyvtárhasználati verseny

I. hely

Berecz Nóra 7.b

Felkészítő tanár: Blazsánné Moldván Mónika

 

Iskolai Kazinczy szépkiejtési verseny

5-6. osztály

I. hely

Gyarmati Réka 5.a

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

II. hely

András Lili 5.b

Felkészítő tanár: Cserhátiné Gémesi Gyöngyi

Koncsik Laura 6.a

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

III. hely

Galambos Eszter 5.a

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

 

7-8. osztály

I. hely

Végh Szilvia 8.a

Felkészítő tanár: Almási Klára

II. hely

Énekes Edvárd 8.a

Felkészítő tanár: Barát Ildikó

III. hely

Berecz Nóra 7.b

Felkészítő tanár: Bernhardtné Rácz Mária

Hajdú Evelin 8.a

Felkészítő tanár: Almási Klára

 

 

SPORT

Kerületi Váltófutó Bajnokság

I. korcsoport

II. hely

Szefcsik Szilveszter 1.b, Nagy Viktória 2.a, Schmölcz Vanda 2.b, Szilágyi Anna 2.c, Viola Tünde 2.c, Fehér Szabolcs 2.c, Machalik Kristóf 2.c, Pozsgai Máté 2.c, Nagy Tamás 2.a, Nagy Karolina 3.a

Felkészítő tanárok: Baracsi Magdolna, Gáspár Adrien, Molnár Márta, Vágó Andrásné, Vadász Anita

 

Kerületi Váltófutó Bajnokság

III. korcsoport

III. hely

Burai Alexandra 5.a, Gyarmati Réka 5.a, Kincses Lili 5.b, Kempf Amanda 6.a, Veres Dóra 6.a, Perecsi Márk 6.a, Varga Zsolt 6.a, Szefcsik Ferenc 6.b, Piricsi Bence 7.a, Kerényi Ádám 7.a

Felkészítő tanárok: Cseh Gábor, Gáspár Zoltánné, Ivánkay Katalin

 

Kerületi Játékos Sportverseny

Szefcsik Szilveszter 1.b, Castarede Juliette 2.a, Nagy Tamás 2.a, Nagy Viktória 2.a, Schmölcz Vanda 2.b, Szilágyi Anna 2.c, Machalik Kristóf 2.c, Pozsgai Máté 2.c, Lakner Dávid 3.a, Mujzer Bettina 4.b, Kovács Lili 4.b, Virágh Piroska 4.b, Danó Dzsenifer 4.b, Pollák Dávid 4.b, Handó Márk 4.b, Panker Balázs 4.b

Felkészítő tanárok: Baracsi Magdolna, Gáspár Adrien, Gáspár Zoltánné, Molnár Márta, Vágó Andrásné, Vadász Anita

 

Kispályás Floorball Diákolimpia

I. korcsoport

Fiúk

Budapesti döntő

Eötvös „A” csapat

V. helyezés

Mogyorosi Ádám 2.c, Machalik Kristóf 2.c, Fehér Szabolcs 2.c, Solymosi Balázs 2.c, Hollós Balázs 2.a, Kázmér Dominik 3.a

 

Eötvös „B” csapat

VII. helyezés

Soponyi Vince 2.c, Nagy Lóránt 2.b, Csata Szilárd 2.b, Hollós Dániel 2.a, Kovács Benedek 2.c, Nagy Attila 2.b

 

II. korcsoport

Fiúk

Budapesti selejtező

Eötvös „A” csapat

II. hely

A budapesti döntőbe jutottak!

Szeredás Botond 5.a, Horváth Márk 5.a, Szász Erik 3.b, Berecz Miklós 4.a, Czagler Máté 4.a, Hajdú Kolos 4.a

 

Eötvös „B” csapat

VII. hely

A budapesti döntőbe jutottak!

György Ádám 4.b, Panker Balázs 4.b, Pollák Dávid 4.b, Nagy Gergely 3.b, András Gergely 4.b, Handó Márk 4.b

 

III. korcsoport

Fiúk

Budapesti selejtező

II. helyezés

A budapesti döntőbe jutottak!

Juhász Bence 6.b, Szefcsik Ferenc 6.b, Hajrizi Albert 5.a, Gaál Zoltán 5.b, Vasas Gábor 5.b, Bata Krisztián 5.b

 

IV. korcsoport

Fiúk

Budapesti selejtező

II. helyezés

A budapesti döntőbe jutottak!

Németh Ádám 8.a, Hornyák Zoltán 8.a, Feka Lajos 8.a, Szefcsik Ferenc 6.b, Vajda Zoltán 8.b

 

IV. korcsoport

Lányok

Budapesti döntő

I. helyezés

Az országos döntőbe jutottak!

Veres Dóra 6.a, Galambos Eszter 5.a, Gyarmati Réka 5.a, Geiger Boglárka 5.a, Burai Alexandra 5.a, Fülöp Krisztina 6.b

Felkészítő tanár: Cseh Gábor

 

Kerületi floorball bajnokság

III. korcsoport

Lányok

I. hely

Burai Alexandra 5.a, Galambos Eszter 5.a, Farsang Szilvia 5.a, Gyarmati Réka 5.a, Fülöp Krisztina 6.b, Juhász Csilla 6.b, Veres Dóra 6.a, Kiss Dóra 6.a

 

III. korcsoport

Fiúk

III. hely

Juhász Bence 6.b, Szefcsik Ferenc 6.b, Hajrizi Albert 5.a, Gaál Zoltán 5.b, Vasas Gábor 5.b, Bata Krisztián 5.b, Szeredás Botond 5.a, Lőrincz Zoltán 5.b

Felkészítő tanár: Cseh Gábor

 

GRATULÁLUNK!